Od 2008 roku skutecznie doradzamy naszym Klientom.

DORADZTWO

KADRY i PŁACE

KSIĘGOWOŚĆ

FINANSE

FINANSE

KREDYT

Współpraca z bankami pozwala na sprawdzenie zdolności kredytowej, obliczeniu konkurencyjnej i dopasowanej oferty do wskazanych potrzeb. Jesteśmy w stanie sprawdzić ofertę ponad 20 banków oraz 15 Instytucji pozabankowych. Dzięki Nam zaoszczędzisz czas i pieniądze poprzez indywidualne podejście, które pozwala nam dobrać ofertę finansową.

LEASING

Czy wiesz, że są 3 rodzaje leasingu:

– finansowy

– operacyjny

– zwrotny

Doradzimy, jaki będzie najkorzystniejszy dla Ciebie! Pomożemy zaplanować indywidualnie miesięczną ratę i okres spłaty, aby zaplanować bezpieczny rozwój firmy, tym samym innowacyjne rozwiązania.

UBEZPIECZENIA

Współpraca z 40 Towarzystwami Ubezpieczeniowymi daje nam najlepsze rozwiązania. Dzięki temu przedstawimy wszystkie korzyści z możliwością wyboru satysfakcjonującego rozwiązania. Specjalizujemy się w ubezpieczeniach komunikacyjnych, odpowiedzialności cywilnej, firmowych i flot samochodowych, majątkowych, jak i w ubezpieczeniach pracowniczych oraz zabezpieczających życie i zdrowie. Doradztwo w zakresie wyboru to podstawa!

NAJEM DŁUGOTERMINOWY

Oferujemy samochody bez wkładu własnego, z serwisem, ubezpieczeniem i miesięczną ratą już od 0,7% wartości auta! Limitowana ilość aut daje nam konkurencyjną cenę i najbogatsze wyposażenie! Samochody prosto z salonu!