Kancelaria Gospodarcza | O nas
162
page-template-default,page,page-id-162,ajax_fade,page_not_loaded,,vss_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

O nas

Nasza wizja

Kancelaria Gospodarcza jest firmą rodzinną dbającą o pracowników, współpracowników i przede wszystkim Klientów.

Jesteśmy przedsiębiorstwem partnerskim o wysokiej kulturze organizacyjnej, nowocześni, innowacyjni i skuteczni w działaniu. Świadczymy szeroki wachlarz usług rachunkowych, kadrowo-płacowych oraz doradczych. Współpraca z ekspertami i kadrą naukową jest dla nas priorytetowa. Prowadzimy działalność edukacyjną i społeczną. Chcemy inspirować rozwój firm przez tworzenie kultury innowacji, kreatywności i efektywności w działaniu. Dążymy z całym zaangażowaniem do biznesowej doskonałości oraz osiągnięcia pozycji kreatywnego  i cenionego lidera na rynku wielkopolskim.

Katarzyna i Piotr Szatkowscy

Rodzinność

Tradycja, wysoka jakość, rzetelność, wiarygodność, uczciwość, zaufanie, serdeczne relacje, trwałość, gwarancja i odpowiedzialność na pokolenia to cechy z jakimi utożsamiamy Kancelarię Gospodarczą.

Jesteśmy

przedsiębiorczy, zaangażowani w problemy Klientów, pracowici, zaradni, kreatywni, odważni i komunikatywni. Jesteśmy otwarci wobec pracowników i dbamy o najlepszą atmosferę pracy.

Będziemy

dumni z bycia firmą rodzinną.

Nasza Misja

Pomagamy przedsiębiorcom ujarzmić zawiłe przepisy podatkowe świadcząc usługi rachunkowe, kadrowo-płacowe i doradcze na najwyższym poziomie za możliwie najniższą i adekwatną cenę. Celem naszym jest dokładanie wszelkich starań w wykonanie pracy, aby nasi Klienci odnosili sukcesy, świadczenie efektywnych usług księgowych, wyznaczanie nowych standardów pracy oraz współpraca z wykwalifikowaną kadrą pracowniczą, ekspertami i specjalistami. Przyjętym przez nas standardem jest praca w klauzuli poufności oraz gwarancja bezpieczeństwa dokumentacji.

Jak pracujemy?

Kompetentnie, szybko, terminowo, profesjonalnie – to najkrótsza definicja Kancelarii Gospodarczej.

Co robimy?

Zajmujemy się prowadzeniem spraw finansowo-księgowych, pełnimy nadzór księgowy i doradztwo księgowe udzielamy wsparcia w zakresie prawa gospodarczego, rozliczania dotacji, prowadzimy sprawy personalne i kadrowe, sporządzamy deklaracje PFRON, ZUS, GUS, US, przygotowujemy analizy ekonomiczne, reprezentujemy klientów w postępowaniach kontrolnych urzędów skarbowych i zakładu ubezpieczeń społecznych.

Nasze narzędzia

Dysponujemy najnowszymi systemami informatycznymi. Wykorzystujemy bezpieczne sposoby wymiany informacji z Klientami. Gwarantujemy całkowitą poufność powierzonych danych i informacji. Wdrożyliśmy i pracujemy w klauzuli poufności zgodnie z przyjętą Polityką Bezpieczeństwa Ochrony Danych Osobowych

Marka to … nieuchwytne doznania pozostające na długo w świadomości każdego klienta.

Dążymy do … rozwoju kultury organizacyjnej Kancelarii Gospodarczej.

Kultura jest … komunikowaniem się, a komunikowanie jest kulturą. Można więc wysnuć wniosek,
że taka jest kultura oraz życie społeczne, jakie jest komunikowanie, i takie jest
komunikowanie, jaka jest kultura i życie społeczne z nią związane. (prof. M.Golka)

Autentyczność … pomaga docierać do osób, które nas interesują i które my możemy zainteresować.
Tacy, jacy jesteśmy, nie jesteśmy dla wszystkich. (A. Piwowarska)

Nieudana komunikacja … jest rozpadem więzi, relacji i zaufania, czy – przeciwnie – rozpad więzi, relacji i zaufania jest przyczyną nieudanej komunikacji? (za Wittgensteinem)

 • Markę Kancelarii Gospodarczej budujemy w duchu najlepszej obsługi klienta przez efekt pozytywnego zaskoczenia „wow”.
 • Komunikacja z klientem jest priorytetem dla całej firmy.
 • Pielęgnujemy pozytywnego ducha zespołu i rodziny.
 • Tworzymy szeroko rozwiniętą kulturę organizacyjną poprzez kształtowanie postaw i wartości w oparciu o szczerą, autentyczną komunikację z klientem.
 • Powodujemy, by klienci pamiętali nas przez długi czas, opowiadali o nas w swoim najbliższym gronie i byli zadowoleni ze współpracy z nami.
 • Budujemy wysokiej jakości zespół kompetencyjny.
 • Wprowadzamy nowy rodzaj usług:
 • księgowość innowacyjną,
 • księgowość dedykowaną,
 • księgowość dla klienta podwyższonego ryzyka.
 • Oferujemy jasną ścieżkę kariery zawodowej dla pracowników i współpracowników.
 • Skutecznie zarządzamy kompetencjami i kwalifikacjami.
 • Stawiamy na rozwój osobisty i na podnoszenie kwalifikacji zespołu.
 • Stawiamy na autentyczność Kancelarii Gospodarczej.
 • Wdrażamy system zarządzania jakością ISO 9001